PLC TEAM na Warsaw Industry Week

W dniu 8 listopada 2022 r. członkowie kola naukowego PLC TEAM, wraz z opiekunem koła dr inż. Pawłem Majewskim, wzięli udział w targach Warsaw Industry Week w Warszawie. Wydarzenie to poświęcone było tematyce najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w przemyśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się przez studentów, głównie kierunku Automatyka i Robotyka, z nowinkami technicznymi spotykanymi w przyszłej pracy zawodowej.

Zapraszamy osoby zainteresowane do wstąpienia do koła naukowego PLCTEAM. Spotkania koła odbywają się we wtorki o 15.30 w budynku P3 na II Kampusie naszej uczelni. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kn.automatycy@gmail.com.